گردونه ی یوسف سرداری گسترش صدا و نور برتر
یوسف سرداری (تبلیغ)

پاور آمپلی فایر INTER-M مدل L3000

پاور آمپلی فایر حرفه ای ساخت کمپانی INTER-M از سری S.R مدل L3000 میزان پاور در : RL برابر 8 اهم(استریو) : 650 وات RL برابر 4اهم(استریو) : 1000 وات RL برابر 2 اهم(استریو) : 1500 وات RL برابر 8 اهم(بریجد ) : 2000 وات RL برابر 4 اهم(بریجد) :3000 وات میزان حساسیت ورودی : 3.5dBu امپدانس ورودی : کمتر یا مساوی بیشتر ..
یوسف سرداری (تبلیغ)

پاور آمپلی فایر EV مدل Q44-II

پاور آمپلی فایری با قدرت عالی و قیمتی مناسب ساخت شرکت الکتروویس بیشتر ..
یوسف سرداری (محصول)

اسپیکر evمدل elx215

اسپیکر EV مدل ELX215 بیشتر ...
یوسف سرداری (تبلیغ)

میدی کنترلر رولند a49

این میدی کنترلر دارای 49 کلید (velocity) است . دکمه های تعبیه شده در این دستگاه شامل دکمه های FUNCTION و SuperNATURAL و Octave+/- و همینطور Transpose می باشد . کنترلر های موجود در این دستگاه میدی کنترلر رولند شامل دکمه های S1, S2 و دکمه های C1, C2 و همینطور پدال های پا شامل HOLD, EXPRESSION و پیچ بند و کنترلر D-BEAM اس بیشتر ..
یوسف سرداری (تبلیغ)

میدی کنترلر رولند a500pro

این دستگاه میدی کنترلر دارای 49 کلید (velocity and channel aftertouch) است کنترلر های دستگاه شامل : پد ها [A1]–[A8] دکمه ها [B1]–[B4], [L1]–[L9] دکمه ها و یا دستگیره های [R1]–[R9] اسلایدر های [S1]–[S9] پدال های پا( HOLD (P1), EXPRESSION (P2 کیبورد AFTERTOUCH است. بیشتر ..
یوسف سرداری (تبلیغ)

میدی کنترلر

میدی کنترلر دستگاهی شبیه به ارگ یا کیبورد میباشد و مانند برخلاف کیبوردها صدا و ریتم و .. در خود ندارد . این دستگاه بیشتر برای آهنگسازی و کسانیکه با موسیقی الکترونیک سروکار دارند مفید می باشد. دستگاه میدی کنترلر را از طریقورت میدی یا usb به کامپیوتر وصل و به کمک نرم افزارهای آهنگ بیشتر ..
یوسف سرداری (تبلیغ)

هدفون Audio-Technica M20

یک هدفون خوب با قیمتی مناسب برای استودیوی شما.این محصول نسبت به قیمت مناسب خود از کیفیت مطلوب و قابل ملاحظه ای برخوردار است.یک هدفون پشت یسته که اطراف گوش شما را توسط عایقی آکوستیکی با ابر فشرده پوشانده و اجازه خروج صدا و نفوذ آن به میکروفن در حال رکورد را نمی دهد هدفون ATH-M20 یک بیشتر ..
یوسف سرداری (مقاله)

میدی کنترلر

معرفی میدی کنترلرMIDI CONTROLER میدی کنترل دستگاهی شبیه به ارگ یا کیبورد میباشد و مانند برخلاف کیبوردها صدا و ریتم و .. در خود ندارد . این دستگاه بیشتر برای آهنگسازی و  کسانیکه با موسیقی الکتربیشتر ...
یوسف سرداری (مقاله)

معرفی کمپانی سنهایزر

معرفی کمپانی سنهایزر بیشتر ...
یوسف سرداری (تبلیغ)

میکروفون ELECTROVOICE مدل R300

میکروفن بی سیم دستی EV-R300 یکی از میکروفون های بسیار پیشرفته برای اجراهای بزرگ می باشد. این میکرفن برای سطوح حرفه ای ساخته شده که یکی از مزایای حرفه ای این میکروفون سطح دسترسی کاربران به آن می باشد. این میکروفون دارای قابلیت های لمسی CLEARSCAN و EZsync برای به روز رسانی فرستنده است. بیشتر ..
یوسف سرداری (مقاله)

معرفی شرکت ادیو تکنیکاAUDIO TECHNICA

معرفی شرکت ادیو تکنیکاAUDIO TECHNICA    بیشتر ...

 |